#1 2010-07-09 16:26:49

 Everios

Moderator

11781141
Call me!
Sk±d: Polska :D
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Niesamowita historia.

Witam.
Che wam opowiedziec pewna historie która przytrawiła ¶ie naszemu koledze z gildi Nicee.
Dzi¶ jak wyszedł sobie z kolega na podwórko, pewny kole¶ starszy od niego podszedł do niego i powiedział ze nasza gildia jest chu**wa, no więc Nicee zeby obronić honor gildi potraktował go z liscia w twarz i z kolanka w brzuch, ponieważ ten kole¶ był torche lamowaty wiec upadł na ziemie i zaczoł płakac.
W ten czas jak typek leżał na ziemi i zwijał sie z bólu, Nicee i jego kolege zaczeła gonic babcia z laska (odwaga dla niej za to )
no ale jak Nicee z kolega przeskoczył płot to babcia juz nie dała rady za nimi gonić, więc zaczeła krzyczec na nich i na nich wrzucać.

No a jaki z tego morał ? że z gildi± Akademia Skrzydła nie ma co zaczynać ;]

Offline

 

#2 2010-07-11 20:47:36

Juzio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Niesamowita historia.

Sorki Ziomek ale nie pisze się tak "¶ie" Tylko się ; ] a po za tym ten morał jest trochę głupi bo jeżeli bali się babci to lepiej raczej z ni± nie zadzierać ; ]

Offline

 

#3 2010-07-11 22:56:17

Vermir

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Niesamowita historia.

No wiesz ja poprostu pisałem co on chciał, bo on ma zepsut± klawiature. A ten bład to zwykły bł±d za wcze¶nie shift kilkikłem, no ale stało sie co¶ ?

Offline

 

#4 2010-07-12 19:08:51

Nicee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Niesamowita historia.

Nie bali¶my się jej ale starszej osoby nie uderzymy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaliskiemtg.pun.pl www.emigrant.pun.pl www.dragon-world.pun.pl www.fantasypremiership.pun.pl www.flyff.pun.pl